Spotkanie świąteczne w grupie "Smerfów" odbyło się pod hasłem "I t\Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Gromadka Smerfów przygotowując się do do Świąt nie zapominając o innych. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały w domu paczki ze słodyczami, które zostały przekazane Fundacji "Bądź dobroczyńcą".

Najstarsza grupa "Żabek" zaprezentowała się po Śląsku pt.:"Niesa światu ta nowina porodziła się dziecina". Dzieci gwarą śląską zaprezentowały historię narodzenia Jezusa. A szczególna atmosfera wynikająca z gry rodziców na skrzypcach, gitarze i flecie kolęd, dodawała oprawy i zadumy. Na koniec dzieci wręczyły gościom pierniczki uprzeieczone przez siebie.