Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery w dniu 06.02.2018r. jest  obchodzony  w grupie " Smerfów" Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Tak też było w "Promyku", do którego licznie  w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie . Przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Na koniec dziadkowie zatańczyli do piosenki , a także zagrali w koszykówkę ze swoimi wnuczkami, a babcie ćwiczyły z wnukami przeciaganie szarf była bardzo wesoła atmosfera. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane  kalendarze ze swoim zdjęciem. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne.

Kochani!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.