112Dnia 20 i 21 stycznia 2016r., grupa najmłodsza „ Biedroneczki „ i średnia „ Smerfy” przyjmowała znamienitych gości, Babcie i Dziadków, aby uczcić ich święto.

Dziś dla babci słońce mamy
I całuski dla dziadziusia
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenki śpiewa wnusia

W naszym „ Promyku, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie . Grupy przedszkolaków przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich kochanych dziadków przygotowały prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Każdy wnusio mógł, przedstawić swoich u kolegów, lub pokazać ulubione zabawki.