12 października w grupie „Smerfy” odbyło się spotkanie z naszą Panią Dyrektor- Aldoną Pydych- autorką wierszy dla dzieci. To spotkanie było  realizacjią innowacji pedagogicznej „Czytajcie dzieciom wierszyki”, której celem jest zapoznanie dzieci z twórczością Pani Dyrektor. W pierwszej części naszego spotkania, rodzice odczytywali wybrane wiersze autorki dotyczące jesieni. A przedszkolaki recytowały wiersz „Pani Jesień szła drogami”. Następnie Pani A. Pydych przedstawiła nowy wierszem o mgle, który wszystkim bardzo się spodobał. Dzieci w imieniu wszystkich zgromadzonych złożyły autorce życzenia i podarowały laurkę z jesiennym bukietem. Na zakończenie przedszkolaki, wspólnie z rodzicami wykonały ludziki z kasztanów. Zabawa, dostarczyła dzieciom i ich rodzicom mnóstwo radości, a w  sali "Smerfów" powstał kącik z kasztanowymi pracami.