"Kalejdoskop zagrożeń" to tytuł dzisiejszego przedstawienia  dla dzieci w wykonaniu Teatru Kanon z Krakowa. Zabawny Staś i jego przyjaciółka Dorotka w bardzo przystępny a zarazem humorystyczny sposób przedstawili zagadnienia związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Wszystkie przedszkolaki utrwaliły zasady przechodzenia przez jezdnię, numery alarmowe, zasady zachowania w kontakcie z obcym oraz sposoby zachowania się w kontakcie z obcym psem w warunkach zabudowanych jaki i na łonie natury. Bohaterowie naszego przedstawienia zwrócili także uwagę na to , że dzieci zawsze powinny mówić prawdę rodzicom, powinny mówić o każdym wyjściu nawet na podwórko a na każdy wypad nie tylko rowerowy należy założyć kamizelki odblaskowe. Podczas przedstawienia dzieci z uwagą śledziły całą akcję i wykazały się dużą wiedzą i umiejętnością.