W dniu 21 stycznia 2020 roku w kościele Pw. Chrystusa Króla odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłyneło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.