Żegnaj przedszkole kochane

„Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja
Może jednak tu zostanę jeszcze rok a może dwa”
26 czerwca br. w godzinach popołudniowych na tarasie przedszkolnym, dobyło się uroczyste pożegnanie Starszaków, które w tym roku rozpoczną przygodę ze szkołą. W ten bardzo wyjątkowy dzieci żegnały się  piosenką i wierszem. Na zakończenie „Żabki” otrzymały pamiątkowy dyplom, tablo ze zdjęciami swoich kolegów, koleżanek z którymi spotkały się przez czas spędzony w przedszkolu. Każde dziecko otrzymało z rąk wzruszonych i dumnych Pani książeczkę z dedykacją. Rodzice, którzy najaktywniej angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola również zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami. Następnie był czas na miły poczęstunek w postaci tortu z owocami. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, powodzenia oraz samych szóstek w szkole,  a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.