Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy w grupie Dzień Babci i Dziadka.  Dnia 22 stycznia 2020 roku w Publiczny Przedszkolu odbyła się ta wspaniała uroczystość.  Na wstępie wychowawczyni Barbara Jezierska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyła życzenia. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki z grupy ,,Biedronki” przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali  poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.